4G антени

537

Якщо Ви зважилися на покупку модему або роутера з підтримкою сім-карт мобільних операторів 4G, то Вам варто задуматися про покупку пристрою, який забезпечить комфортне та стабільне використання мобільного інтернету. Такий пристрій – це антена для 4G модему. За допомогою такого девайса Ви зможете:

 • посилити інтернет до 2,5 раз,
 • збільшити стабільність прийому
 • посилити сигнал, там де він недостатній для роботи
  Як правило зовнішні антени прості в своїй конструкції, експлуатації та коштують відносно недорого, а ефект досягається суттєвий.
  4G антени бувають наступних видів:
  MIMO (мають 2 роз’єми для підключення до пристрою і можуть розділяти канал на прийом і передачу даних, за рахунок чого збільшується швидкість)
  спрямована (рівень прийому залежить від спрямованості до вишки зв’язку)
  всеспрямовані
  секторні
  вузькосмугові
   панельні
  Кожна антена може використовуватися для конкретних завдань, тому для правильного вибору, необхідно проконсультуватися в спеціалізованих магазинах.
 • Базові знання, якими Ви повинні володіти, це частоти, на яких працюють LTE антени – 1800/2600 МГц, а також дальність розташування базової станції до місця, де плануєте установку антени. Це можна дізнатися за допомогою спеціального софту (є для android і ios), або зателефонувати свого оператора мобільної та уточнити цю інформацію.