7 ігор за 7 років: інсайдер поділився планами obsidian entertainment

24

Obsidian entertainment планує випустити 7 ігор в наступні 7 років. Саме так стверджує інсайдер і журналіст джез корден, про що він заявив під час подкасту the xbox two.

Першою грою зі списку релізів повинна стати grounded – симулятор виживання, який зараз знаходиться в ранньому доступі. Повноцінний вихід повинен відбутися в 2022 році.

Далі повинна вийти перспективна рольова гра у всесвіті pillars of eternity – avowed. Вихід повинен відбутися в 2023 році.

Далі, за словами інсайдера, повинен вийти загадковий (і ненаносований) проект джоша сойєра (імовірно в 2024 році), а слідом за ним відбудеться реліз сиквела the outer worlds.

Корден запевняє, що всі перераховані ігри знаходяться в активній розробці. При цьому в кулуарах студії знаходиться ще один ненаносований проект, який зараз на стадії пре-продакшену: після повноцінного релізу grounded obsidian перекине частину сил на нього.

Джез корден не сумнівається, що студія виконати поставлений план: за словами журналіста, microsoft дала obsidian entertainment необмежені ресурси, і студія активно наймає фахівців для роботи над проектами студії. На думку журналіста, зараз студія є однією з найпотужніших команд xbox games studios.

Про плани obsidian джез корден ділиться з позначки 01:48:00.