Acer представила в росії ігровий монітор початкового рівня aopen 24mv1yp за 16 тис.рублів

77

Компанія acer оголосила про початок російських продажів ігрового монітора початкового рівня aopen 24mv1yp, побудованого на матриці va з діагоналлю 23,8 дюйма і роздільною здатністю 1920х1080 пікселів (стандарт full hd).

Тут і нижче зображення acer

Новинка отримала дисплей з яскравістю 250 кд/м2 і мінімальним часом відгуку в 1 мс. Частота оновлення досягає 165 гц при підключенні через інтерфейс displayport або hdmi 2.0 і 144 гц при з’єднанні через роз’єм hdmi 1.4.

Реалізована технологія amd freesync premium, яка синхронізує частоту оновлення монітора з частотою кадрів в грі, що забезпечується відеокартою. Це дозволяє отримати максимально плавне зображення без розривів кадру в динамічних сценах і при різкій зміні ракурсу.

Реалізовано 72-відсоткове охоплення колірного простору ntsc. Засоби acer flicker-less і acer bluelightshield допомагають знизити навантаження на очі, а технологія acer comfyview позбавляє від відблисків. Інструмент low dimming зменшує яскравість підсвічування при погіршенні зовнішнього освітлення.

Пристрій обладнаний компактною підставкою, що допускає регулювання кута нахилу дисплея в діапазоні 25 градусів. За допомогою кріплення vesa панель можна підвісити на кронштейн.

Є вбудовані стереофонічні динаміки потужністю 2 вт кожен. Технологія black boost дозволяє проводити настройку темних сцен і забезпечує кращу глибину чорного кольору. Орієнтовна ціна моделі aopen 24mv1yp-15 990 рублів.