” activision, ти можеш прокинутися?”: чітери в call of duty: warzone здатні вбивати гравців літаючим мотоциклом

81

Чітери давно стали великою проблемою в call of duty: warzone. Розробники регулярно блокують їх і борються з виробниками забороненого пз, але шахраї продовжують псувати розваги звичайним користувачам. У квітні недобросовісні гравці почали застосовувати окуляри нічного бачення, яких навіть немає в проекті. А тепер вони обзавелися літаючими мотоциклами, за допомогою яких легко вбивати суперників.

Джерело зображення: playstation lifestyle

Про новий “трюк” чітерів стало відомо завдяки ролику під назвою ” activision, ти можеш прокинутися?”від відвідувача форуму reddit під псевдонімом aquilo3d. У відео демонструється, як якийсь стример грає в call of duty: warzone. Він знаходився на даху будівлі і не бачив ворогів поблизу, як раптово отримав критичне пошкодження і помер. Запис моменту смерті показав, як шахрай злетів у повітря на мотоциклі, а потім протаранив нічого не підозрюючого стримера.

Нагадаємо: нещодавно студія raven software, яка відповідає за розвиток call of duty: warzone, випустила новий промо-ролик. У ньому розробники пообіцяли дістатися до всіх користувачів, які застосовують заборонене програмне забезпечення. Компанія також заявила, що додасть в королівську битву античит до кінця поточного року.