Amazon випустить особливу версію lost ark: перефарбує шкіру персонажів і змінить вбрання

31

Вестернізована версія виявилася пуританською версією ігрової цензури.

Не так давноamazon отримала в чіпкі руки другий багатокористувацький хіт. Точніше, право видати lost ark для європейських і американських гравців. Версія вийшла дивовижна.

Невідомо, скільки знадобилося зусиль, але вона провела культурно-расове прибирання всередині гри. Зміни торкнулися налаштувань персонажів гравців, а також зовнішнього багатьох неігрових персонажів. Гравці втратили доступ до різних налаштувань обличчя, а обладунки та наряди стали набагато суворішими, без глибоких декольте та коротких спідниць. На один з образів художники і зовсім причепили залізний пояс, що приховує силует талії і стегон.

Оскал woke-культури

Головне нововведення-зачорнені персонажі. Інше слово важко підібрати, адже розробники очевидно схалтурили, просто замінивши текстури білої шкіри на чорні. З чорною шкірою некоректно працює світло, вона підозріло блищить і виглядає недоречною на деяких персонажах. Невідомо, чи навмисно вона хотіла додати недоречну чорноту або підвели малодосвідчені аутсорсери.

Більш детально цензуру вивчив ютубер lowe. Коментарі до відео також додав фахівець з багатокористувацьких ігор asmongold. Обидва залишили розлогі, але спірні коментарі про фемінізм, побутовий расизм та інші важливі для глядачів речі.

Російська і корейська версія залишилися без змін. Пошарпану євроамериканську версію можна оцінити в steam – реліз призначений на лютий 2022 року. Можливо, дивний чорний колір-всього лише баг бета-версії. Однак користувачі повідомляю, що підтримка amazon банить за будь-які питання про шкіру або зміни в костюмах.