Анонімне повідомлення про падіння сервісів facebook було написано за 15 хвилин до збою

91

Вчора в світі стався колапс інтересів: люди по всій планеті не знали, чим їм себе зайняти, адже більшість популярних соц. Мереж і навіть месенджерів відключилися. Facebook і instagram не запускалися, whatsapp не давав відправити повідомлення, а подивитися відео в youtube не могли десятки мільйонів користувачів. Як виявилося, ще за 15 хвилин один невідомий чоловік знав про те, що станеться, але йому ніхто не повірив.

користувач з анонімним ніком написав на форумі boards.4chan, що він працює в одній з найбільших інтернет-організацій і у нього на роботі ходять чутки, що десь через 15 хвилин відбудеться відключення інтернету по всьому світу, яке спочатку торкнеться соц. Мережі, а потім виведе з ладу всю решту клірнету (clearnet). Практично так воно і сталося, але користувача очікувано ніхто слухати не став.

все тому, що його слова ніхто не міг сприйняти всерйоз. Такі масові збої трапляються досить рідко, і знати про них заздалегідь вже точно ніхто не може. Останній факт, до речі, побічно може вказувати на причетність аноніма до того, що трапилося. За офіційною версією глави facebook марка цукерберга, проблема крилася в тому, що нове оновлення протоколів призвело до помилок при пошуку деяких сайтів в інтернеті.джерело.