Анонсована настільна гра deep rock galactic

20

coffee stain publishing і ghost ship games щойно оголосили, що нагородами кооперативний шутер deep rock galactic вийшов на ринок настільних ігор.

У повідомленні steam генеральний директор ghost ship і фанатик настільних ігор сорен лундгаард поділився деякими подробицями майбутньої кампанії на kickstarter і початковими деталями ігрового процесу їх дебюту настільної гри. Ghost ship games уклала партнерську угоду з mood publishing і визнаним критиками дизайнером настільних ігор, що стоїть за champions of midgard, оле стейнессом, щоб випустити гру.

Підтверджено, що гра буде розрахована на 1-4 гравців, поєднуючи в собі аспекти проходження і дослідження deep rock galactic з її ревучим, підриває інопланетним боєм. deep rock galactic: the board game включає в себе всі чотири існуючі класи в грі, карти «rock and stone», щоб додати рівні спільної і глибокої рольової гри, а також систему прогресу в грі в стилі «one-shot». 1>«>” крім любові до відеоігор, багато хто з нас в ghost ship також є ентузіастами настільних ігор, і ми з самого початку мріяли про адаптацію настільної гри», – прокоментував сорен лундгаард, генеральний директор ghost ship games. “особисто я з нетерпінням чекаю розмістити чудову коробку для настільних ігор з мініатюрами deep rock galactic на моїх і без того перевантажених полицях для настільних ігор»