Анонсовано перший dlc primal calling для solasta: crown of the magister

21

Компанія tactical adventures відзначає сьогодні річницю своєї тактичної рольової гри solasta: crown of the magister . В ознаменування цієї події розробники оголосили, що перший dlc primal calling буде доступний 4 листопада . У цьому dlc є новий родовід напіворків, два додаткових класи варварів і друїдів, а також один оригінальний двогодинний квест «мандрівник». Tactical adventures також випустить безкоштовне оновлення для гри, яке збільшить максимальний рівень до 12, більше можливостей персоналізації персонажів, а також кілька оновлень і нових функцій для інструменту dungeon maker. Крім того, 4 листопада вийде solasta: crown of the magister на mac.

У dlc solasta: crown of the magister primal calling буде представлена нова родовід полуорков, а також два нових ігрових класу. Перший-це друїд, який включає три підкласу: коло землі, коло спорідненого духу і коло вітрів. Другий клас-варвар з наступними підкласами: шлях берсерка, шлях погибелі магів і шлях каменю. У primal calling також буде новий бекграунд wanderer і повністю оригінальний двогодинний квест.

На додаток до всього контенту dlc, 4 листопада вийде безкоштовний завантажуваний контент для всіх гравців, що володіють solasta. Це безкоштовне оновлення контенту збільшить максимальний рівень, що дозволить персонажам збільшити силу і заклинання до 12 рівня, а також додасть більше персоналізації персонажів, включаючи татуювання і шрами. У оновлений dungeon maker додано більше оточення, включаючи місто на відкритому повітрі і в приміщенні. Нарешті, буде доступний новий режим створення кампанії dungeon maker з новим творцем кампанії з налаштовуваними предметами, налаштовуваними монстрами, варіантами діалогу і жартування, а також торговцями npc.