Анонсовано вихід гри succubus на switch

32

Студія madmind studio (раніше створила agony) анонсувала виходигри succubus на nintendo switch. Дата виходу не уточнювалася.портуванням займеться компанія console labs.

Станьте демонічною жрицею похоті видією і помститеся ворогам за допомогою унікальних умінь. Поверніть собі владу в королівстві! нехай він здригнеться під вашими копитами! убийте всіх, хто не забажаєпреклоніть коліно.

Ви-суккуб: дикий і хтивий демон, який відмовився бути королевою безодні. Зі зникненням справжніх правителів пекла залишисядемони визнали німрода своїм королем, бо сила лише його душі могласовладать з могутнім звіром. Вибудовуючи нову імперію натрупах грішників, нові король і королева (ви) змогли приборкати хаос, залишений колишніми володарями. Однак вся ця розкішна білизна і постілки зі шкіри мучеників виявилася не для вас, тому ви вирішили повернутися до колишніх диких пригод. Ви завдаєте больвсем і кожному на своєму шляху лише заради того, щоб задовольнити і тваринні інстинкти.

Однак, зіткнувшись з бафометом, який разом зі своєю армією йде за душею німрода, ви потрапляєте в полон і піддаєтеся тортурам. Після зради власною расою вамідвіжет лише одне почуття-жага помсти!

  • властвуйте над пекла. Ви-найбільший жах етогожестокого світу. Покажіть противникам, що стояти у вас на шляху —найгірше рішення їхнього життя. Станьте одночасно суддею і катом-вивільніть лють і покарайте не тільки прокляті душі, але ідемонів, які наважуються кинути вам виклик. Дертися поотвесним скелях, спокушайте супротивників і уникайте пасток етоговечно живого і вируючого пекла. Заподіюйте біль і страждання,вбивайте, вивільніть гнів і поверніть собі законну владу.
  • змінюйте зовнішній вигляд головного героя. Редакторперсонажей дозволить до найдрібніших деталей налаштувати зовнішній виглядгероіні, щоб вона відповідала вашим смакам.
  • змінюйте зовнішній вигляд лігва. Розвивайте і змінюйте життя головної героїні. Тренуйтеся з новою зброєю і силами наарене. Переміщайтеся по пеклу за допомогою карти світу. Відкривайте нові рівні і рангові арени.
  • розвивайте здібності. За вбивство істот ви будетеполучать досвід, який можна використовувати для поліпшення основних думок і вивчення додаткових – більш потужних і жорстоких.відкривайте нові особливі сили, щоб битися ще ефективніше.
  • пекло і погибель! використовуйте зброю і унікальниедоспехи, щоб розібратися з противниками. Атакуйте ворогів кігтями або кістяними мечами, дубинами та іншою зброєю. Влаштуйте бійню, залишивши після себе море відірваних кінцівок і обвуглених ніг.