Apple очолила черговий рейтинг користувацької задоволеності

19

Апарати iphone зазвичай знаходяться на високих місцях в рейтингах користувальницької задоволеності. Завдяки останнім успіхам ipad і macbook компанія apple очолила черговий звіт american customer satisfaction (acsi). Цього разу опитали 7960 користувачів з сша, яких вибирали випадковим чином. Опитування проводилося між 7 липня 2020 і 26 червня 2021 року.

Сукупний показник задоволеності в сша серед власників персональних комп’ютерів виріс на 1% до 79%. Apple лідирує з рівнем 82%, як і рік тому. На другому місці hp з рейтингом 80% проти 77% роком раніше. Компанія acer займає третє місце з рейтингом 79%, як і samsung. Рік тому samsung була на другому місці з рівнем 81%.

На жаль, в цьому році відсутня розбивка кожного бренду за категоріями, тому неможливо зрозуміти, де та чи інша компанія досягає успіху або відстає.

Якщо говорити тільки про планшетах, рейтинг задоволеністю за рік знизився з 78% до 76%. Серед різних аспектів користувачі задоволені дизайном, простотою роботи і графічною продуктивністю планшетів нинішнього покоління. Залишається поліпшити функціональність і швидкість процесорів, а також доступність аксесуарів. До останніх відносяться чохли, зарядні пристрої та перехідники.