Apple випустила бета-версії ios 15.2 і ipados 15.2. Що нового нам приготували

23

Після випуску ios 15.1 на цьому тижні, компанія apple викотила першу бета-версію ios 15.2 і бета-версію ipados 15.2 .

Як відомо, в ios 15.1 було виправлено безліч помилок і навіть була додана нова функція shareplay, яка не була включена в перші оновлення ios 15. Але все ж в ній залишилося досить багато недоробок, які необхідно виправити.

Саме роботі над помилками і присвячені в першу чергу нинішні оновлення ios 15.2 beta і ipados 15.2 beta. Вони мають однаковий номер збірки 19c5026i. Розмір оновлення може відрізнятися в залежності від моделей iphone і ipad.

Що стосується нових функцій, то в систему був доданий звіт про конфіденційність додатків app privacy report анонсований разом з ios 15 на конференції wwdc 2021.

З його допомогою користувачі зможуть дізнатися які програми отримують доступ до камери, мікрофону, розташування, фотографій і контактів і як часто це відбувалося за останні сім днів.

Крім того нас чекає оновлена функція auto call. З її допомогою тепер можна перепризначати кнопки для екстреного виклику. Наприклад, ви зможете зателефонувати в службу порятунку швидким натисканням на клавішу регулювання гучності або одночасним натисканням декількох кнопок.

Оновлення вже доступне власникам всіх сумісних пристроїв. Щоб перевірити наявність оновлення вручну, перейдіть в “налаштування” ->”оновлення пз”.

Джерело

схожі матеріали: