Apple випустила ios 15.3 beta 1 для всіх. Як оновитися і що нового

40

У понеділок, 20 грудня, apple випустила першу бета-версію ios 15.3 для учасників програми публічного тестування. Це вже третє функціональне оновлення, яке ios 15 отримує з моменту свого запуску минулої осені. Загальнодоступна збірка вийшла через всього кілька днів після запуску білда для розробників. Таким чином встановити бету ios 15.3 зможуть всі бажаючі власники сумісних пристроїв. Досить просто зареєструватися в програмі, встановити бета-профіль і оновитися.

Ios 15.3 beta 1 вже доступна для завантаження всім бажаючим

Вийшла ios 15.2 для всіх. Що нового і як встановити

Незважаючи на те що перед нами вже публічна бета-версія ios 15.3 , нехай і дебютна, про нововведення оновлення поки нічого невідомо. У всякому разі, розбір апдейта, який провели розробники-ентузіасти, не дозволив виявити нічого примітного. Так що, очевидно, всі основні нововведення з’являться в майбутніх бета-збірках ios 15.3 , а найперша покликана просто підготувати для них грунт.

Що нового в ios 15.3

На даний момент є інформація тільки про, як їх називають розробники, механічні зміни, тому що вони зачіпають роботу системних механізмів. Вони стосуються перетворень в роботі siri api для сторонніх розробників, а також принципів завантаження контенту в додатку apple news. Але ніяких функціональних нововведень ios 15.3 поки не містить. Більш того, немає навіть натяку на їх існування.

Ios 15.3 beta 1 не містить жодного нововведення, а важить більше 6 гб

Сама apple вважає за краще не оголошувати нововведення тестових версій своїх ос. Тому в описі до ios 15.3 зазначено, що оновлення містить тільки виправлення багів і вразливостей, а також деякі поліпшення. Про які саме поліпшення йдеться, сказати складно. Адже зазвичай ранні бета-збірки ios не відрізняються високою стабільність, а тому розпізнати якісь зміни — якщо вони, звичайно, були — досить складно.

Якщо ви хочете завантажити ios 15.3 beta 1 , немає нічого простішого. Не сумнівайтеся, чи впорається навіть дитина. Однак, якщо ви дитина, попередньо запитайте дозволу у батьків поставити бета-версію ios . Але, навіть якщо ні, спробуйте відповісти собі на питання, а навіщо взагалі вам оновлюватися. Зрештою, щось може піти не так, і ви або позбудетеся всіх накопичених даних, або отримаєте цеглу.

Як встановити бету ios 15.3

Втім, якщо ви ще не передумали, ось вам вичерпний перелік дій:

Не знаєте, де взяти бета-профіль для установки тестової версії ios? apple роздає їх безкоштовно сама

  • перейдіть в “налаштування — -” профіль завантажений»;
  • встановіть профіль і перейдіть в ” оновлення пз»;
  • дочекайтеся поки ос знайде апдейт і встановіть його.

Дуже важливо перед виконанням всіх маніпуляцій переконатися в тому, що ви зберегли резервну копію. Це дозволить вам без зусиль відновити всі дані, які є в пам’яті пристрою, якщо щось піде не так, а також після відкату на стабільну версію ios 15.2 . Без бекапа ви ризикуєте втратити весь контент і почати наповнювати свій пристрій з нуля. Бекапи не займають багато місця, тому що не зберігають додатки, але зберігають в собі пам’ять про їх кількість і дозволяють завантажити їх автоматично.