Asus розраховує на збільшення продажів ноутбуків на 20% в наступному році

31

Сайт digitimes сьогодні розщедрився на публікацію в безкоштовному розділі ресурсу зведеної статистики по динаміці зміни виручки трьох найбільших тайванських виробників материнських плат: asustek computer, msi і gigabyte technology. Виручка першої з компаній в листопаді в цілому зросла на 22,6% послідовно і на 38,8% в річному порівнянні. Якби не дефіцит компонентів і не перебої в логістиці, то ці показники були б ще вище.

джерело зображення: asustek computer

У сегменті персональних комп’ютерів зростання виручки asustek computer за підсумками четвертого кварталу повинен скласти 5% послідовно і 20-30% в річному порівнянні. До слова, виручка від реалізації материнських плат і відеокарт збільшиться лише на 5% в річному порівнянні і залишиться на рівні третього кварталу поточного року. Тобто, якогось стрибка в виручці від реалізації відеокарт не очікується.

У наступному році модернізація парку пк, обумовлена виходом windows 11, буде штовхати сегмент до зростання, як вважають представники asustek computer. У сегменті ігрових і корпоративних ноутбуків, наприклад, виручка може зрости на 10-20% в порівнянні з поточним роком.