Baldur’s gate 3 ще далека від повноцінного релізу, але у студії в запасі є ще кілька масштабних оновлень

31

Baldur’s gate 3, яка прямо зараз знаходиться в ранньому доступі, із завидною регулярністю отримають великі патчі. Буквально вчора для гри вийшло чергове оновлення розміром в 60 гб, що додало в гру новий клас і локацію. З останнього інтерв’ю глави розробки свена вінке стало відомо, що у студії в запасі є ще кілька масштабних патчів, але найближчим часом baldur’s gate 3 не вийде з раннього доступу.

У larian studios над грою працюють близько 350 співробітників разом зі сторонніми студіями підрядниками. Автор розуміють, що baldur’s gate 3 знаходиться в ранньому доступі вже більше року, проте просять шанувальників набратися терпіння. Розробники прикладають безліч зусиль на створення унікальної бойової системи за правилами d&d і варіативного сюжету. Найбільше часу йде на постановку сцен і загальну кінематографічність гри.

Larian вже приступили до створення нового оновлення, яке знову стане наймасштабнішим і привнесе в baldur’s gate 3 кілька серйозних нововведень. Його вихід відбудеться через кілька місяців, залежно від результатів тестування. У майбутньому розробники збираються додати в гру ще кілька додаткових локацій схожих за масштабами з грімфордж. Проект покине ранній доступ разом з повноцінним завершенням першого акту сюжетної компанії, після чого гра отримає ще кілька контентних оновлень. Другий і третій акт буде додано разом з виходом повної версії baldur’s gate 3.