Batman: arkham origins стукнуло 8 років

17

Грі batman: arkham origins (або ж “batman: літопис аркхема” в російській локалізації) від розробника warner bros. Games montreal і видавця warner bros. Games стукнуло 8 років.

“batman: літопис аркхема” вийшла на платформах pc, playstation 3, xbox 360 і nintendo wii u 25 жовтня 2013 року. Дія гри відбувалася за 8 років до початку подій “batman: лікарня аркхем” від rocksteady studios. У ній гравець брав на себе роль молодого і жорстокого бетмена, який опинився під прицілом мафіозі романа сіоніса (він же чорна маска), нацькував на нього 8 найнебезпечніших вбивць світу напередодні різдва. На відміну від інших ігор серії “аркхем”, де бетмен говорить голосом актора кевіна конроя, а джокер говорить голосом актора марка хемілла – в “літописі аркхема” голоси бетмену і джокеру подарували актори роджер крейг сміт і трой бейкер відповідно. Офіційної причини рекаста акторів для” літопису аркхема ” warner bros. Так, начебто, і не дали.

У той час як “batman: лікарня аркхем” і “batman: аркхем-сіті” від rocksteady studios отримали захоплені відгуки – “batman: літопис аркхема” від warner bros. Games montreal отримала змішані: гру хвалили за сценарій, озвучку, саундтрек і битви з босами, але лаяли за технічні огріхи і відсутність інновацій в геймплеї. Крім цього багато хто назвав мультиплеер гри абсолютно зайвим для серії елементом. “літопис аркхема” також не увійшла в колекцію ремастерів return to arkham, що вийшли в 2016 році, куди входили “лікарня аркхем” і “аркхем-сіті”, хоч вона і є канонічною для серії грою. Багато фанатів серії були трохи розчаровані рішенням warner bros. Не оновлювати “літопис аркхема”.

Після виходу “batman: літопис аркхема” warner bros. Games montreal розробили невеликий аддон batgirl: a matter of family для “batman: лицар аркхема” від rocksteady studios. Зараз монреальці працюють над своєю новою грою під назвою “лицарі готема”, яка обіцяє вийти на pc, playstation 5, xbox series x|s, playstation 4 і xbox one в 2022 році.