“білайн» і «яндекс» запустили спільний тарифний план

35

Компанії«вимпелком» («білайн») і «яндекс» оголосили про запуск єдиного тарифу, в рамках якого не тільки будуть надаватися доступ до мобільного зв’язку, інтернету і використання месенджерів без обмежень — будуть пропонуватися і сервіси «яндекса», доступні передплатникам “яндекс плюс”.

Джерело: nastya_gepp / pixabay. Com

Як повідомляє «комерсант«, мова йде про можливість користуватися» кинопоиском«, ” яндекс.музикою”, а також отримувати кешбек балами в різних сервісах “яндекса”, від таксі до служби доставки їжі. При цьому на сервіси «яндекса» користувачі не будуть витрачати хвилини і гігабайти, що надаються в рамках тарифу «білайну». Очікується, що в майбутньому році буде реалізовано ще більше проектів.

Про фінансові деталі угоди поки не повідомляється. Відомо, що партнери назвали угоду взаємовигідною. Як повідомляє “комерсант«, в рамках угоди» вимпелком «буде ділитися частиною отриманого прибутку з»яндексом”.

За даними за осінь 2021 року число абонентів «білайну», що користуються мережами 4g, перевищувало 25 млн осіб, а число передплатників сервісу «яндекс плюс» на кінець жовтня склало більше 10 млн осіб. Очікується, що нова співпраця дозволить розширити цю базу. За даними компаній, абонентська плата за тарифом буде відрізнятися від регіону до регіону. Проте платити за спільний пакет буде вигідніше, ніж за зв’язок «білайну» і підписку «яндекс плюс» окремо.

Перспективи співпраці ще належить оцінити обом компаніям. Відомо, що сьогодні спостерігалися масові збої в роботі мереж «білайну».