Bitcraft-новаторська mmorpg з упором на створення цивілізації

12

А ще вона буде безкоштовною.

Не тільки mmorpg, але взагалі сучасні багатокористувацькі ігри відходять від масовості, пропонуючи гравцям збиватися в щільні грудки гільдій або навіть банд. Для такої банди всього світу і інших гравців не існує-тільки зустрічі в pvp, якщо такі передбачені в грі, багатокористувацький досвід замикається в одноманітних активностях в колі не мінливих осіб.

Розробники bitcraft хочуть повернути дух старих багатокористувацьких ігор, коли всі гравці існували в одному світі, а не в описаних вище геймплейних бульбашках. Кожному гравцеві належить самостійно знайти свою роль не в рамках загону пріключенцев, а всього світу. А головною його нагородою стануть знайомство і спілкування з іншими гравцями.

Наприклад, гравець зможе вибрати собі шлях авантюриста, фермера, мисливця, будівельника, торговця або когось ще, прокачуючи обраний навик до упору. Зайнявши місце в існуючій системі, він помітить, що світ змінюється – розробники обіцяють процедурну генерацію всієї ігрової пісочниці з постійним розширенням. Села стануть містами, міста-країнами або навіть імперіями.

Головною цінністю творці bitcraft вважають кооперацію без битв, але допускають змагальний елемент між групами гравців, але без бойової складової. Втім, напевно битви на аренах з’являться в тій чи іншій формі, але у відкритому світі доведеться жити без війни. Не рахуючи масову вирубку дерев і знищення незліченних тварин заради їжі і шкурок.

Від інших недавніх анонсованих багатокористувацьких ігор схожого толку вродеpalia, bitcraft відрізняється не тільки розширеним світом без сільських милостей, але також і графічним стилем, куди більш стилізованим під незалежну мультиплікацію.

Крім того, гра вийде в режимі умовно-безкоштовного доступу і з внутрішньоігровим магазином. Залишається вірити, що всі її милашности і новаторські поєднання ідей не будуть зіпсовані монетизацією рівня. І що розробники впораються з мережевим кодом-раніше вони займалися мобільними іграми, хоча в рядах нової студії знайшлося місце фахівцям з ubisoft і пари інших великих компаній.