Біткоіни офіційно вийшов на фондову біржу — в сша почалися торги акціями біткоіни-фонду bitcoin strategy etf

26

Сьогодні на нью-йоркській біржі (nyse) стартували перші в світі торги акціями фонду, який заснований на криптовалюта, а саме на біткоіни. Про це пише financial times. Фонд називається bitcoin strategy etf, його запустили під тікером bito від імені компанії proshares.

Виконавчий директор proshares майкл сапір. Джерело: ap

За словами аналітика bloomberg еріка балчунаса, bitcoin strategy etf став одним з найпопулярніших фондів при старті торгової сесії. У перші 20 хвилин обсяг торгів акціями proshares перевищив $280 мільйонів. У той же час відзначається, що поява біткоіни-фонду на біржі зробить доступ до активів більш зручним, але і ризики в даному випадку вище, так торгівля йде ф’ючерсами, а не самої криптовалюта.

Крім цього, запуск біткоіни-фонду судячи з усього зміцнив позиції криптовалюта. Після старту торгів bitcoin strategy etf курс токена піднімався до $ 63,2 тис., після чого незначно опустився — до $62,6 тис. Сумарний добовий приріст ціни склав менше 1%. Правда, набагато більше біткоіни набрав, поки інвестори очікували самого виходу першого біткоіни-фонду на біржу.

Proshares не єдина компанія, яка подала документи на реєстрацію біткоіни-фонду. Раніше аналогічну заявку відправила компанія grayscale investments, проте комісія з цінних паперів (sec) поки не схвалила заявку, тому доступ до паперів є тільки у акредитованих інвесторів.