Blizzard: switch-версія diablo 2: resurrected “працює як по маслу”; шанувальники будуть задоволені версіями ps5 і xsx

21

Два ключових розробника diablo ii resurrected , головний дизайнер роб галлерані і провідний інженер з графіки кевін тодіско, розповіли про те, як гра буде виглядати і працювати на nintendo switch і консолях нового покоління.

Оновлена версія класичної гри вийде пізніше цього тижня на різних платформах, і через відсутність бета-версії на гібридній платформі nintendo шанувальники гри задаються питанням, як гра буде виглядати і працювати на switch. Diablo iii на switch дала відмінний досвід, і, за словами провідного графічного інженера ремастера, гра на платформі nintendo напевно не розчарує.

” я думаю, що гра працює як по маслу. … Ми не хотіли, щоб було відчуття, що ми просто портували гру для пк на консоль. Ми хотіли, щоб це було те, що було правильним для цієї консолі. Ми взяли до уваги багато речей з switch, особливо якщо ви граєте в ньому в портативному режимі. Все набагато дрібніше. Просто загальна увага до таких речей, як, наскільки великий шрифт? як речі викладені на екрані? це всі речі, які повинні були обслуговувати цей пристрій, щоб розіграти його сильні сторони”.

– сказав галлерані.

Тодіско добив:

«те ж саме стосується багатьох 3d-візуальних ефектів. Він адаптує досвід для цього меншого екрану, портативного екрану, який можна замінити на більший екран, якщо ви пристикуєте консоль. З кожною платформою ми стежимо за тим, щоб адаптувати технологію, щоб забезпечити кращий досвід на цій конкретній платформі. Switch-версія дуже хороша. Я думаю, людям це сподобається, якщо вони вперше зможуть взяти його з собою в дорогу».

Що стосується гри, що працює на консолях нового покоління, тодіско сказав, що ці рідні версії ps5 і xsx будуть виглядати краще, ніж вони можуть.

” вся справа в красивій графіці. Ми хочемо, щоб вони виглядали якнайкраще, представляли ці платформи, а також виступали аналогічним чином. Я думаю, що люди будуть задоволені версіями гри нового покоління, що дає їм кращий візуальний досвід, який ми можемо їм дати”.