Боббі котик знизив собі зарплату в 3200 разів і пообіцяв набрати в штат 50% жінок

32

Одним з побічних ефектів соціальних мереж стала можливість голосно висловлювати свою думку. Якщо перші роки це явище не потрапляло в сферу інтересів громадськості, то сьогодні крики незадоволених чутні як ніколи. При цьому ви можете скільки завгодно говорити про проблеми екології, забруднення океану та інші нагальні проблеми. Швидше за все, вас ніхто не помітить, а ось тематика толерантності і терпимості доходить до абсурду. Однією з жертв боротьби за права меншин стала студія blizzard. Яких тільки звинувачень не висунули колишні працівники проти керівництва і ключових співробітників. Почитати на цю тему можна тут. У матеріалі є кілька посилань, в яких піднімаються важливі проблеми західного суспільства.

Незважаючи на шум і скандал, наш улюблений боббі котик не постраждав, але крісло під беззмінним главою activision blizzard захиталося. У 2020 році він отримав зарплату в розмірі 200 мільйонів доларів. Насправді оплата праці там не така велика, а ось премії за ті чи інші досягнення вражають. У той момент розгорівся моторошний скандал, адже студія під час пандемії звільнила частину співробітників. Це змусило боббі котика піти на зворотну. Він виступив перед інвесторами і пообіцяв зменшити свої апетити. На той момент глава activision blizzard вирішив знизити свою зарплату рівно в 2 рази. Як виявилося, на премії це не впливає, адже за підсумками 2021 боббі належить 155 мільйонів у вигляді бонусів. Так ось, сьогодні з’явилися вельми цікаві відомості, що свідчать про те, що напруга в студії досягло критичних розмірів.

Вдумайтеся, сам боббі котик попросив знизити йому розмір заробітної плати до мінімуму. При цьому мова не тільки про оплату праці, а й про премії. У підсумку глава студії матиме не більше 62 500 доларів на рік. Якщо порівняти це з 200 мільйонами роком раніше, то виходить падіння в 3200 разів. Також в місяць він буде отримувати всього 5208 доларів.

Боб пообіцяв ввести нові правила, що відкривають двері жінкам і людям нетрадиційної орієнтації. Швидше за все, ми неправильно висловилися, адже на заході так вже не говорять. На щастя, у нас можна. Так ось, боббі відправив відкритий лист, описавши зміни, які трапляться в activision blizzard найближчим часом. Почитати лист повністю можна за даною адресою. Там багато вкрай цікавих моментів, які заслуговують на увагу. Один з них – набрати 50% жінок, вкрай сумнівно. Звідки взяти стільки професіоналів з досвідом жіночої статі, якщо їх просто немає ні в країні, ні в світі? на щастя, боббі котик пише, що все це буде реалізовано в найближчі 10 років. Може бути, боб сподівається, що до цього моменту він вже піде на пенсію?