Браузерні ігри онлайн пасьянс

2-6-2021

 

Пасьянсы

ігри пасьянси онлайн

Що ми знаємо про пасьянси? Це карткові ігри для одного гравця.  Їх суть полягає в тому, що колода на столі розкладена певним чином. Завдання гравця-переміщати карти так, щоб зібрати їх в особливому порядку, заданому правилами. Видів пасьянсу величезна кількість. Найпопулярнішими є пасьянс солітер, косинка, павук, вільна комірка і піраміда. Для кожного з них існують свої завдання і правила. Всі пасьянси відносяться до категорії логічних ігор, так як змушують гравця поворухнути звивинами. У той же час, це відмінний спосіб розслабитися, переключивши свою увагу на гру. Також хочемо вам порекомендувати браузерні ігри онлайн  GAMEZZ Online — ігровий портал нового покоління,.

Користь гри в пасьянси

Якщо розглядати пасьянс з точки зору проведення часу, то в нього закладений певний сенс, підтверджений досвідченими психотерапевтами. Розкладаючи пасьянс, людина захищає себе від стресів, заспокоюється і забуває про свої проблеми. З французької слово “пасьянс” перекладається як терпіння, яке ця гра і формує. Пасьянси також розвивають вміння зосереджуватися на конкретному предметі. На нашому сайті зібрані кращі ігри пасьянси, в які можна грати безкоштовно в режимі онлайн. Щоб почати, просто відкривайте, вибирайте вподобаний пасьянс і тисніть на play.

Популярні міні ігри пасьянси

Перше місце за популярністю серед онлайн міні ігор пасьянсів займає пасьянс павук і дві масті. Власне, сам павук і його спрощена версія, де масті не 4, а 2. На другому місці всіма улюблена косинка. Та сама, яка є в windows. У неї щомісяця грає близько мільйона з гаком чоловік. Друга назва цієї гри клондайк – так цей пасьянс називають на заході.третє місце за іншими пасьянсами, такими як колодязь, піраміда, гольф і т. Д. До речі, пасьянс солітер – не менш популярний запит у користувачів, багато з них просто не знають, що слово solitaire з англійської перекладається як пасьянс.

Переваги  ігор пасьянси

Тисячі ігор, різні жанри, хороша графіка і звуковий супровід – все це доступно в онлайн-режимі абсолютно безкоштовно. Кожен день база ігор оновлюється. Все, що вам потрібно зробити – це відкрити браузер, вибрати вподобану гру і слідувати інструкції. Вибираючи  ігри, вам не потрібно завантажувати на свій пк важкі програми, перевіряти їх на віруси і проводити установку. На нашому сайті запуск гри займе у вас менше хвилини. Бажаємо удачі в підкоренні пасьянсів!