Букмекерська контора favbet в Україні

5-11-2021
Букмекерська контора Фавбет - BoardHockey
 

Букмекерська контора favbet

В Україні безліч букмекерів, але не всі з них можуть похвалитися тим, що працюють з 1999 року, як favbet.  Ця контора є титульним спонсором клубу “динамо київ”, професійної футбольної ліги та баскетбольного чемпіонату країни. З 2001 року почав працювати сайт, який зараз — основне місце для прийому ставок. Він перекладений на 15 мов, включаючи Російську та Українську. Також хочемо вам порекомендувати отзывы о Favbet.

Чим відрізняються контори фаворит і Фавбет

Через схожість сайтів беттери часто плутають дві контори-favorit і favbet. Вони належать одній компанії-favorit united n. V., але при цьому це дві БК, які працюють незалежно:

 • favbet-міжнародна компанія, яка працює більше 20 років. Вона просувається по всьому снд.
 • фаворит-контора, що працює тільки на український ринок. З’явилася вона відносно недавно і являє собою альтернативного букмекера.

Тому, якщо ви вирішили зареєструватися на favbet, то ви будете працювати з більш надійною бк, яка представлена в різних країнах. За рахунок цього ви отримаєте більше можливостей для виведення коштів і кращі коефіцієнти.

Переваги БК favbet в Україні

Цю контору вибирають через масу можливостей для здійснення транзакцій. Українські гравці поповнюють рахунок на суму від 25 гривень за допомогою:

 • приват24;
 • wallet one;
 • банківських карт visa, mastercard.

У більшості випадків платіж обробляється миттєво, але при виведенні коштів можливі затримки.

Фавбет вибирають за коефіцієнти, які в цій конторі вище середніх значень. При цьому букмекер встановлює маржу на події в прематчі близько 5-6%, а в лайві 6-8%. Ці цифри не змінюються в залежності від виду спорту і значущості матчу.

Початок гри в Фавбет

Для всіх гравців передбачена проста реєстрація в конторі:

 • на першому її етапі потрібно ввести адресу електронної пошти та пароль.
 • на другому внесіть особисті дані: країна проживання, п.і. Б., дату народження, номер мобільного телефону.
 • на цьому ж екрані вкажіть секретне питання і відповідь на нього.
 • відзначте, що ви знайомі з правилами контори і натисніть “зареєструватися”.

Після цього ваш обліковий запис буде створено. Верифікувати аккаунт потрібно тільки після того, як ви вирішите вперше ввести гроші зі свого рахунку. До цього моменту ви можете грати, без підтвердження особистих даних.

Для ідентифікації потрібно:

 • повністю заповнити анкету в особистому кабінеті;
 • надіслати скани або якісні фото запитаних документів.

Найчастіше потрібно відправити зображення паспорта, квитанцій про оплату комунальних послуг. Якщо ви використовуєте не іменну банківську карту, то додатково може знадобитися виписка про стан рахунку.

Важливо! на перевірку документів у букмекера йде до 24 годин. Затримка переказу на більший час можлива, якщо ви зробили заявку на транзакцію на банківський рахунок.