Бурхливий ураган іда зняли з борту мкс

72

У неділю, 29 серпня, на американський штат луїзіана обрушився потужний ураган іда.це перший в 2021 році шторм четвертої категорії, що досягматерикової частини сша. Поки люди рятувалися від вибухової стихії, екіпаж міжнародної космічної станції міг спостерігати силу природи з орбіти.

Бурхлива стихія призвела до цілого ряду неприємних наслідків. Пориви вітру пошкодили проводку, що позбавило мільйончеловек доступу до електрики. А найбільш сильний удар припав на порт фуршон. Це південно-східна частина штату луїзіана. За ураганом спостерігали метеорологічні супутники і навіть космонавти з мкс. Саме вони надіслали найбільш вражаючі знімки іди.

За дивним збігом, іда вибухнула в 16-річницю урагану катріна, який спустошив район нового орлеана. У 2005 годупострадали десятки тисяч чоловік, а багато втратили будинок і все майно. Незважаючи на те, що іда змогла принести безліч руйнувань, вже до понеділка стихія послабила. Національний центр ураганів сша зазначає, що змінив класифікацію урагану тропічний шторм. Очікується, що пориви вітру і проливний дощ досягнуть міссісіпі,алабами і флориди.