Чому треба вибирати стабілізатори напруги LogicPower

7-7-2019
Стабілізатор напруги: релейний або сервомоторний.
Для тих, хто хоче, щоб їх техніка та електрообладнання прослужили максимально довго і без поломок, рано чи пізно постає питання необхідності придбання стабілізатора напруги. Стабилизаторы напряжения LogicPower захищають домашню і промислову електротехніку від можливих стрибків напруги і перегріву. Сфера використання приладу залежить від потужності підключаємих електроприладів і технічних характеристик стабілізатора. В магазині електротехніки широкий вибір моделей сучасних стабілізаторів.
Релейний і сервопривідний стабілізатор напруги найбільш доступні за ціною.
Релейні нормалізатори Релейний стабілізатор напруги діє за принципом східчастого регулювання з допомогою електромеханічного реле. Підвищення/ пониження напруги регулюється 3 – 4 обмотками і ключами, йде паралельно на вході і на виході, а точність приладу залежить від кількості ступенів.
В); для підключення котельного устаткування; електродвигунів; компресорів; насосів; холодильників.
Недоліки релейних моделей – ступінчаста стабілізація, нестійкість до коротких замикань, повільна реакція при перенапруженні, можливість перегорання і поломки реле.
Сервоприводні нормалізатори Сервомоторний стабілізатор напруги має в основі поворотний щітковий контакт з електроприводом, який рухає контакти по обмотці трансформатора, завдяки чому плавно змінюється напруга на виході. Електромеханічний стабілізатор напруги підходить для мереж з нерізкими перепадами (до 20В), розрахований на значні навантаження, рекомендований для комплексного обслуговування побутових і промислових електроприладів з низькою чутливістю до зміни напруги. Сервоприводні випрямлячі напруги в нашому магазині представлені торговими марками Luxeon і RUCELF. За кількістю фаз – одно – і трифазні. Потужність нормалізаторів від 2 до 20 к.
Недоліки сервопривідних моделей – невисока швидкість спрацьовування і стабілізації напруги, чутливість до низьких температур, рухомі частини механізму, які зношуються і потребують заміни.
Як підібрати стабілізатор Щоб правильно вибрати стабілізатор, необхідно взяти до уваги потужність підключаються до нього електроприладів і додатково додати запасу 20%. Також варто враховувати характер перепадів напруги, можливі коливання діапазону струму в мережі і, виходячи з цього вибирати, нормалізатор з максимально відповідними показниками. Більшість нормалізаторів має компактні розміри, завдяки сучасному технологічному дизайну добре вписуються в будь-який інтер’єр.