Чи потрібен microsoft onedrive в автозапуску?

59

Користувачі операційних систем windows, які піклуються про налагоджену роботу комп’ютера – про його більш швидкому завантаженні, оптимізації-напевно помічали в диспетчері завдань (а саме в опції автозавантаження) додаток microsoft onedrive – що це, задаються вони резонним питанням?

Чи можна відключити onedrive з атозавантаження? чим це може нашкодити пк?

По тексту нижче у всіх подробицях розберемося, що це за додаток, для чого воно потрібно, навіщо присутній в налаштуваннях автозавантаження і чи можна його прибрати, не завдавши шкоди роботі ос і комп’ютера в цілому:

Хмарне сховище microsoft onedrive в автозавантаженні, що це

Onedrive — це ні що інше як хмарне сховище (синхронізовані файли на телефоні), в яке ми складаємо цінні для нас файли — фото, музику, документацію та ін. Звільняючи тим самим місце на комп’ютері, телефоні та ін. До того ж, використовуючи хмару — це значить отримувати доступ до своїх файлів з будь-якої точки світу де тільки є інтернет.

Якщо ви відвідали на своєму пк опції налаштувань автозавантаження і виявили, що серед інших програм присутній незрозуміле додаток microsoft onedrive і запис активна, то потрібно розуміти, що це додаток буде завантажуватися при кожному запуску одночасно з операційною системою!!

Це означає, що час завантаження комп’ютера збільшиться. Постраждає обсяг оперативної пам’яті, тому як завантажуються файли управління програмою хмарного сховища… Та ін.

…гаразд ще, якщо ми цим додатком користуємося. А якщо ні?! …тоді microsoft onedrive неодмінно доцільно і категорично потрібно відключити з автозавантаження windows 10.

До слова: якщо додаток активно, в треї відображається значок-хмарка:

Повернутися до змісту ↑

Чи можна відключити microsoft onedrive, як відключити…

Ну і за логікою неважко здогадатися, що, якщо ми не працюємо з хмарою microsoft для зберігання інформації, то прибирати цей додаток з автозавантаження вельми рекомендується.

Просто клацніть по імені необхідного додатка правою кнопкою миші-в даному випадку onedrive – і виберете відключити або включити.

Потрібно знати:

При відключенні microsoft onedrive з автозавантаження-пам’ятайте-програма залишиться на пк і може бути запущена на вимогу через ярлик.

Наприклад, утиліту можна відшукати через меню пошук — пропишіть у вікні ім’я, як на фотці нижче… (якщо пошук по windows не працює; скинути пошук windows 10).

Або, якщо є бажання і ви не користуєтеся хмарою, можна знайти програму onedrive в меню пуск і повністю видалити з комп’ютера.

Розташована програма в пуск приблизно так: