Club 3d випустила док-станцію usb gen2 type-c з підтримкою трьох моніторів

28

Компанія club 3d анонсувала док-станцію csv-1568 usb gen2 type-c, яка підходить для використання з персональними комп’ютерами під управлінням операційних систем microsoft windows і apple macos.

Джерело зображень: club 3d

Новинка поміщена в металевий корпус з габаритами 139 × 90 × 44 мм в комплект включена спеціальна підставка, що забезпечує більш стійке вертикальне розміщення на робочому столі.

Для підключення до комп’ютера служить інтерфейс usb gen2 type-c з можливістю передачі до 100 вт енергії: це дозволяє не тільки обмінюватися даними, але і здійснювати підзарядку акумуляторної батареї ноутбука.

У набір портів входять додатковий роз’єм usb gen2 type-c, два коннектора usb gen2 type-a, по одному порту usb gen1 type-a і usb type-a з підтримкою підзарядки smart charging.

Крім того, док-станція має два інтерфейси hdmi, один роз’єм displayport і один роз’єм d-sub. Можливе виведення зображення одночасно на три дисплеї.

Серед іншого згадані мережевий порт rj45, стандартне 3,5-мм аудіогніздо і інтерфейс spdif. Важить пристрій 563 р. Продажі почнуться в перших числах січня.