Clumsy ninja 1.33.2

20

clumsy ninja – це інтерактивний персонаж нового покоління. Він може відчувати, рухатися і реагувати на різні ситуації! він вас чимало здивує, але не забудьте оточити його турботою!

Ви можете тренувати вміння і стрибки свого ніндзя, лоскотати його або навіть прив’язувати до повітряних кульок! ваші дії не тільки розвинуть навички clumsy ninja, але і допоможуть йому в пошуках зниклої подруги кіри.

Можливості гри:

  • застосовуємо пояси. Навчіть свого ніндзя новим трюкам і спеціальним суперприемам! заслужите схвалення сенсея і отримаєте нові пояси, щоб знайти кіру. Ви можете використовувати більше 70 унікальних інтерактивних предметів, таких як трампліни, боксерські груші, кулькові пістолети, курчата і навіть білка!
  • вперед, до пригод! у компанії з ніндзя ви будете подорожувати по різних локаціях, грати в нові ігри і зустрічатися з новими персонажами, а також виконувати різні завдання і відкривати ігрові предмети. Скільки предметів ви зможете знайти?
  • покажи свій унікальний стиль друзям. Виберіть унікальні костюми, пояси і бандани для вашого ніндзя. Сфотографуйте його неймовірні трюки і відправте фотографії друзям. І не забувайте: на кожному розі вас чекають нові сюрпризи!
  • незабутні моменти. Clumsy ninja-ваш віртуальний друг, який відрізняється неймовірною реалістичністю. Хоча, треба визнати, він дещо незграбний … Вас чекають незабутні моменти гри з вашим ніндзя і його друзями!
  • вперше на сенсорних пристроях. Clumsy ninja-це перша гра для сенсорних пристроїв, що використовує технологію моделювання euphoria, що дозволяє створити найбільш реалістичного персонажа!

увага! додаток вимагає установки кеша :