Core i9 – 12900k з’явився в лістингу microcenter за $700 – intel може підняти ціни на cpu alder lake

22

Люди ніколи не бувають повністю задоволені своїми становищем і завжди хочуть щось поліпшити. Пам’ятаєте, як на початку 2020 року ми лаяли виробників відеокарт за те, що навіть найшвидші рішення виявляються не здатні витягати нові ігри в дозволі 4к@60fps? а як були незадоволені тим, що відеокарти серії geforce rtx 2060 ко за 279 доларів так і не дійшли до вітчизняного ринку, що змушувало нас купувати geforce rtx 2060 за 300-350 доларів? сьогодні все це здається несерйозним, адже ціна на geforce gtx 1660s впритул наблизилася до 1000 доларів, а під тиском майнер з продажу зникли всі недорогі рішення.

Напівпровідникова криза призвела до зростання цін на всю електроніку, а автовиробники зупиняють виробництво, що загрожує мільярдними втратами. Все це ланки одного ланцюга, але з ростом цін ростуть і апетити великих компаній. Вони хочуть з року в рік збільшувати прибуток, не усвідомлюючи, що це неможливо. Кількість покупців на певних напрямках збільшується, але ця цифра кінцева, а в деяких випадках вже досягла свого максимуму. Для вирішення цієї проблеми amd в 2020 році підняла ціни на процесори на 50 доларів, а також відмовилася від випуску недорогих і середніх за ціною продуктів. Точно таку ж стратегію випробувала компанія і на ринку відеокарт. Одним словом: все буде тільки дорожчати.

До чого все це? ось – ось у продаж надійдуть нові процесори alder lake. Раніше в мережі з’являлися витоки з офіційними цінами в доларах. Цілком можливо, що ми недооцінили апетити intel. Сьогодні великий американський рітейлер microcenter опублікував попередню вартість деяких процесорів перед офіційним релізом. Крім того, що були підтверджені всі основні характеристики, користувачів неприємно здивували цінники. Як бачите, флагман лінійки-16-ядерний core i9 – 12900k буде пропонуватися за 700 доларів. Це на 100 доларів дорожче того, що ми бачили в витоках і на 130 доларів більше core i9-11900k.

Варто враховувати, що зазвичай microcenter не прагнути підвищити ціни перед запуском. Зазвичай компанія пропонує покупцям близьку до рекомендованої вартість. На даний момент товари з сайту магазину зникли. Будемо сподіватися, що це була помилка, адже таке величезне зростання цін на флагман призведе до підвищення вартості всієї лінійки. Враховуючи, що нова оперативна пам’ять теж підросте в ціні, комп’ютер на базі alder lake виявиться просто золотим.