Cyberpunk 2077 житиме: cd projekt red опублікували понад 60-ти вакансій для роботи над новим контентом

30

Схоже « “прожекти”, як і обіцяли, не збираються закидати свій не самий однозначний проект, про що свідчить солідна кількість відкритих компанією вакансій (більше 60-ти позицій), які мають на увазі створення нового контенту для cyberpunk 2077.

Згідно зі списком, cyberpunk 2077 потребує: аніматорів (для створення анімацій як в кат-сценах (роликах), так і в самій грі); в дизайнерах для роботи над рівнями, створення відкритого світу і квестів; у програмістах (потрібні фахівці від роботи над графікою до самого геймплея).

Згідно з описом вакансій, очевидно, що опубліковані позиції не можуть бути пов’язані виключно з виправленням помилок основної гри і спрямовані на створення нового контенту (схоже, компанія почала комплектувати команду для роботи над платними dlc, вихід яких планується в 2022-му році).

Cyberpunk 2077 вийшла 10-го грудня 2020 року на pc і консолях. Не дивлячись на не найвдаліший реліз (на виході гра рясніла безліччю помилок і багів), розробники не закинули проект, продовжуючи полірувати гру донині. Крім того, розробники не відмовилися від планів розробки мультиплеєра і сюжетних доповнень для гри, чим, мабуть, зараз активно і займаються.