Дата виходу та системні вимоги “королівської битви” pubg: new state

23

Компанія krafton, ink. Оприлюднила дату релізу мобільної» королівської битви ” pubg: new state. Творці pubg: battlegrounds повідомляють, що нова гра вийде вже 11 листопада для ios і android і стане доступна більш ніж в 200 країнах світу після запланованого тестування в 28 країнах з 29 по 30 жовтня.

” pubg: new state успадковує основу ip pubg і сама по собі буде конкурентоспроможною на світовому ринку. Krafton продовжить випускати ігри, які полюблять гравці з усього світу. Ми прагнемо пропонувати розширені можливості, адже ми переконані, що ігри стануть найпотужнішим типом медіа», — розповів генеральний директор krafton ч.кім під час онлайн-презентації.

Також керівник видавничого напрямку генрі чанг повідомив, що krafton буде активно спілкуватися з фанатами і надавати якісні послуги, створивши дев’ять глобальних центрів обслуговування. Компанія обіцяє реалізовувати різні пропозиції, щоб виправдати очікування всього ігрового співтовариства і забезпечити якісний геймплей для всіх шанувальників pubg.

Крім того, на честь запуску буде запущений онлайн-турнір “битву за new state” для російських гравців. В рамках цього заходу до гри приєднуватися 24 різних медійних платформ і битимуться «спиною до спини» з іншими користувачами.

Нижче на зображенні представлені приклади пристроїв, на» залозі ” яких буде працювати pubg: new state. Ви можете порівняти їх з характеристиками свого смартфона і далі випробувати ігровий процес.