Deck heroes 13.3.1

11

Війна прийшла в світ deck heroes! армії неандерів, людей, ельфів і мортій марширують на зустріч один одному. Збери свій особистий загін, виступи на боці імперії або альянсу в новому івенті війна фракцій, потрап у валхаллу, бери участь в пограбуваннях інших гравців-в новому оновленні стало ще цікавіше!

Захоплююча пригода починається! зберіть свою унікальну колекцію з десятків намальованих вручну карт героїв і істот і врятуйте роздирається війною світ.

Насолоджуйтеся красивою hd графікою, боріться в нескінченних і різноманітних битвах і пориньте в повний загадок і таємниць світ deck heroes абсолютно безкоштовно!

Особливості гри deck heroes:

  • безперервна гра унікальний геймлей постійно тримає вас в напрузі — битви змінюють один одного, безліч ігрових режимів, унікальні лабіринти не дадуть вам занудьгувати!
  • 4 раси на вибір зберіть свою особисту армію з істот будь-якої раси-людей, ельфів, неандерів або мортії!
  • вручну намальований дизайн карт кожна карта індивідуальна і створена кращими художниками igg. Тапніте на зображення, щоб розгорнути його на повний екран!
  • пригоди на кожному розі більше 10 локацій з підземеллями, лабіринтами, випробуваннями і багатьом іншим очікують вашої появи!
  • глобальний масштаб мільйони гравців по всьому світу вже підкорюють простори гри. Перевірте свої навички і свою колоду в битві з ними на арені і отримаєте унікальні призи!
  • кожен знайде чим зайнятися підземелля, лабіринти, pvp битви на арені, рейди, дуелі і багато іншого!