Digistor представила ssd c series з шифруванням і підтримкою багатофакторної аутентифікації

18

Компанія digistor, підрозділ cru data security group (cdsg), анонсувала твердотільні накопичувачі c series. Новинки орієнтовані насамперед на державний сектор, військові підприємства та інші структури, які працюють з критично важливими даними.

У сімейство увійшли моделі з сертифікацією fips 140-2, що гарантує надійний захист даних. Крім того, представлені рішення з шифруванням інформації tcg opal. Діапазон робочих температур простягається від 0 до + 70 °c. Замовники зможуть вибирати між моделями у форматі 2,5 ” і м.2 2280.

Тут і нижче зображення digistor

У першому випадку задіяний інтерфейс sata 3.0. Заявлена швидкість передачі даних досягає 530 мбайт/с в режимі читання і 500 мбайт / с при записі. Пристрої можуть мати місткість 256 і 512 гбайт, а також 1 і 2 тбайт. M. 2-вироби представлені у варіантах з інтерфейсом sata 3.0 і pcie. Накопичувачі sata за своїми швидкісними характеристиками аналогічні 2,5 ” побратимам. У pcie-рішень швидкість читання становить до 3400 мбайт/с, швидкість запису — до 3100 мбайт/с. Пристрої м.2 мають ємність від 256 гбайт до 2 тбайт.

Особливістю c series є легка інтеграція з системами багатофакторної аутентифікації для доступу до зашифрованих даних. Це можуть бути засоби windows hello, pin-коди, відбитки пальців, зображення обличчя або сторонні рішення на зразок cisco duo. При шифруванні даних на рівні файлів користувачі зможуть вибирати між постійним блокуванням або динамічним блокуванням на основі ші-алгоритмів виявлення загроз.

Якщо ви помітили помилку — виділіть її мишею і натисніть ctrl+enter. / можете написати краще? ми завжди раді авторам.