Disney вирішили, чи вийде фільм» вічні “відразу онлайн

78

Повідомляється, що disney прийшли до рішення, випускати » вічних” одночасно в кінотеатрах і на сервісі disney + за програмою premier access.

«чорна вдова ” зі скарлетт йоханссон у головній ролі стала першим фільмом marvel studios, який вийшов за останні два роки. Стрічка вийшла відразу в цифровому форматі за окрему плату. Однак наступний реліз-“шан-чі і легенда десяти кілець” – залишився кінотеатральним ексклюзивом протягом 45 днів.

Як повідомлялося раніше, касові збори «шан-чи» повинні визначити, чи будуть «вічні» доступні на disney+ в день виходу в кінотеатрах. Тепер же стало відомо, що ні.

За словами колишнього редактора hollywood reporter метью беллоні в його бюлетені what i’m hearing, роберт чапек і керівник дистрибуції disney карім деніелс вирішили, що «вічні» отримають ексклюзивний кінотеатральний прокат. Рішення було прийнято після того, як «шан-чі» заробив 75,3 мільйона доларів за три дні прокату в сша.

«шан-чі ” зібрав вже 105,9 мільйона доларів в домашньому регіоні і ще 56,2 мільйона доларів на міжнародному ринку. Загальна каса в 162,1 мільйона доларів за перший тиждень після виходу говорить про те, що люди вже готові повернутися в кінотеатри.