До середини десятиліття на території сша будуть щорічно вироблятися акумулятори сукупною ємністю 400 гвт‧год

30

Переклад на електротягу досить великого ринку типу сша неминуче зажадає організації локального виробництва тягових акумуляторів, і зараз різні компанії націлені на будівництво профільних підприємств. До середини десятиліття їх число перевищить 14, а разом вони зможуть щорічно випускати акумулятори ємністю 400 гвт‧ч.

Джерело зображення: pixabay

Цієї кількості, як пояснює business korea, повинно вистачити для організації локального виробництва від п’яти до шести мільйонів електромобілів щорічно. Примітно, що не менше дев’яти споруджуваних або проектованих підприємств з виробництва тягових акумуляторів на території сша будуть створені за участю компаній з південної кореї: lg energy solution, sk on (sk innovation) і samsung sdi. Багато хто з корейських виробників батарей співпрацюватимуть з американськими автовиробниками.

Джерело зображення: electrek

General motors вибрала в якості партнера lg energy solution, і скандал з масовим відкликанням електромобілів bolt ev не позначився на бажанні партнерів працювати далі. Ford motor і sk innovation створили спільне підприємство blue oval sk, яке вкладе більше $11 млрд в будівництво двох підприємств з випуску тягових акумуляторів в кентуккі і теннессі. Транснаціональний концерн stellantis заручився підтримкою відразу двох виробників тягових батарей: samsung sdi і lg energy solution.

Лідери світового авторинку в особі toyota motor і volkswagen поки розраховують на власні сили в будівництві підприємств з випуску тягових акумуляторів в сша, але в даний час вони покладаються на батареї стороннього виробництва, хоча і вкладають кошти в перспективні розробки, якими в майбутньому зможуть розпоряджатися самостійно. Не слід списувати з рахунків і старожила американського ринку в особі tesla, що має намір налагодити виробництво тягових батарей на підприємстві в техасі, яке ось-ось має почати свою діяльність.