Другий сезон” гри в кальмара ” не був підтверджений – творця серіалу неправильно зрозуміли

31

Виявилося, що хван дон хек лише висловлював надію, що другому сезону шоу дадуть зелене світло.

На початку листопада режисер і сценарист серіалу» гра в кальмара ” хван дон хек, нібито, підтвердив другий сезон, але, як виявилося, творця шоу просто не так зрозуміли, про що він і розповів в інтерв’ю виданню vulture.

Виявляється, слова режисера «гри в кальмара», сказані корейською мовою, просто невірно переклали англійською: хван дон хек не стверджував, що у серіалу буде другий сезон, а лише висловив надію, що продовження все-таки побачить світ.

Те, що другий сезон не затверджений, підтвердив виданню vulture і представник netflix, завивши, що другий сезон серіалу обговорюється, але поки не підтверджений.

Незважаючи на невизначеність долі серіалу, хван дон хек має міркування на другий сезон «гри в кальмара»: в його планах розповісти продовження історії сон гі хун, головного героя першого сезону.

Перший сезон серіалу “ігри в кальмара” встановив рекорд netflix: протягом 20-ти днів з прем’єри хоча б 2 хвилини серіалу подивилися близько 132 мільйонів чоловік. За прогнозами netflix, серіал повинен принести понад $890 мільйона, що в 42 рази перевищує бюджет шоу.