Дисплей, камера, акумулятор, ціна: нові подробиці про iphone 13

110

Що ми знаємо про iphone 13? та практично все. Дизайн, апаратні характеристики, нові забарвлення корпусу, ціна-нам відомо достатньо, щоб скласти цілком чітке враження про майбутню новинку. Не те щоб якісь подробиці могли нас шокувати. Однак тепер ми практично напевно можемо знати, на що варто розраховувати, а на що — ні. Наприклад, у нас вже не залишилося сумнівів, що apple планує зменшити виїмку в екрані і наростити ємність акумуляторів майбутніх смартфонів. Однак це ще не всі нововведення, які в купертіно запланували для новинок.

Iphone 13 чекає дещо більше змін, ніж ми розраховували

Apple watch 7 будуть більш цікавою новинкою apple, ніж iphone 13

Розробник макс вайнбах, який періодично публікує достовірні сливи, розкрив нові дані про iphone 13 . Він поділився добіркою відомостей про новинки, які включають в себе досить примітні технічні подробиці, що дозволяють більш ясно уявити собі майбутні пристрої і вже зараз визначити, чи варто на них розщедрюватися.

Як зміниться iphone 13

Апгрейд торкнеться в тому числі і камери iphone 13

  • роздрібні ціни на iphone 13 залишаться незмінними. Смартфони будуть коштувати рівно стільки ж, скільки і iphone 12, незважаючи на зростання закупівельної вартості процесорів.
  • iphone 13 mini зможе запропонувати як мінімум один додатковий годину автономної роботи . Але не за рахунок збільшення ємності акумулятора, а за рахунок енергоефективності процесора.
  • iphone 13 pro і 13 pro max отримають дисплей з підтримкою частоти оновлення 120 гц. Однак цей режим буде працювати не у всіх сценаріях використання.
  • iphone 13 pro max отримає акумулятор на 18-20% більше в порівнянні з iphone 12 pro max. Це потрібно, щоб не втратити в автономності через дисплея 120 гц.

5 фішок iphone 13, про які ви точно не знали

  • час автономної роботи iphone 13 pro може виявитися нижче, ніж у iphone 12 pro через підвищеного енергоспоживання дисплея з частотою оновлення 120 гц.
  • дисплеї iphone 13 pro і 13 pro max будуть автоматично занижувати частоту оновлення в режимі енергозбереження і деяких інших сценаріях використання.
  • основні камери iphone 13 зможуть захоплювати на 15% більше світла завдяки новим сенсорам, а надширококутні – на 40%.
  • iphone 13 pro max як і раніше буде володіти рядом технічних переваг перед iphone 13 pro, по суті, будучи найбільш просунутою моделлю в лінійці.
  • камера всіх iphone 13 отримає підтримку кінематографічного режиму портретної відеозйомки. Він буде використовувати електронну стабілізацію зображення.
  • нічний режим отримає додаткову надбудову для зйомки зоряного неба, яка буде автоматично підвищувати різкість, коригувати тіні і злегка покращувати колірну гамму.

Якими будуть apple watch 7

Як бачите, список вийшов досить значним. Завдяки йому ми дізналися дійсно багато з того, що раніше залишалося за кадром. Так, ми були в курсі, що apple планує наростити акумулятори деяких iphone 13, але ми не знали, яких саме моделей торкнеться цей апгрейд. Або, скажімо, ми чули про можливі плани компанії збільшити роздрібні ціни iphone 13 через підвищення закупівельної вартості процесорів а-серії. Однак тепер можна бути практично впевненим у тому, що ніякого подорожчання не відбудеться, і ціни залишаться колишніми.

Нові apple watch будуть жити від зарядки довше своїх попередників

Втім, це ще не все. Крім iphone 13, вайнбаху вдалося дізнатися дещо про нові airpods 3 і apple watch series 7:

apple watch series 7 чекає найбільш значущий апгрейд за часом автономної роботи в історії лінійки. Розробник не уточнив, скільки годинник буде працювати без підзарядки, але дав зрозуміти, що тепер їх автономність буде вимірюватися не годинами, як раніше, а днями, як у основних конкурентів. Це відмінна новина, враховуючи, що у багатьох користувачів apple watch часто не доживали навіть до вечора, особливо якщо їм доводилося обробляти багато вхідної інформації на зразок дзвінків і повідомлень.

airpods 3 дійсно будуть чимось середнім між airpods 2 і airpods pro, говорить вайнбах. Новинка отримає корпус, дуже близький за зовнішнім виконанням до pro-моделі, проте силіконових амбушюр навушники не отримають і залишаться вкладишами. Тому звук у них буде на рівні моделі другого покоління зі злегка «підкрученими» басами і низькими частотами. Тобто розраховувати на серйозний апгрейд не варто. Радує хоча б те, що airpods 3 отримають на 20% більш ємний акумулятор, ніж у airpods 2.