Дизайн і розробка сайтів під ключ

4-4-2021
✓ Створення Сайтів під Ключ

Варіанти створення сайту» під ключ “

 

Розробка сайту під ключ -це означає, що всі турботи ми візьмемо на себе, а саме: складання технічного завдання, процес розробки та дизайну, наповнення і подальше просування в інтернеті. Також хочемо вам порекомендувати создание сайтов під ключ від компанії QuatroIT.

Створюємо сайти вже 9-й рік, є бібліотека своїх плагінів, які доповнюють необхідним функціоналом і при цьому не навантажують сам сайт. Другий наш напрямок-просування сайтів. Тому ми розуміємо як створити сайт так, щоб «подружити» його з пошуковими системами. Нижче представлені варіанти створення сайтів під ключ.

Що входить в розробку:

 • вибір шаблону.підбираємо для ніші клієнта кілька варіантів шаблонів
 • дизайн.підбираємо фотографії для основних блоків сайту, що дає в результаті унікальність сайту.
 • зручна cms.встановлюємо сайт на cms wordpress. Дуже зручна і всі зміни клієнт в ній зможе вносити без участі веб-студій.
 • адаптивність.сайт буде красиво відкриватися на всіх пристроях: настільні комп’ютери, планшети і мобільні телефони.
 • наповнення сайту.входить наповнення сайту контентом клієнта.
 • seo-оптимізація.входить первинна seo-оптимізація сайту, щоб зробити мінімальні налаштування для пошукових систем: файл robots.txt, карта сайту, написання заголовків, тегів і мета-тегів, а також відправка сайту на індексацію пошуковими роботами.

Етапи робіт:

  • договір.складаємо договір, підписуємо і обмінюємося примірниками: по електронній пошті або в офісі.
  • оплата 1-а частина.після підписання договору виставляємо рахунок на 50% передоплати.
  • складання тз. розробляємо докладне технічне завдання, щоб не упустити нічого і зробити сайт під всі вимоги клієнта.
  • встановлення шаблону.передаємо тз програмістам. Встановлюємо шаблон на технічний домен, прибираємо все зайве з нього, оптимізуємо, перевіряємо працездатність всіх блоків.
  • наповнення контентом.після того як переконаємося, що все функціонує, то приступаємо до наповнення контентом, який надав замовник.

Здача проекту.відправляємо сайт на перевірку клієнту. Якщо знайшли зауваження, то усуваємо.

 • оплата 2-а частина.проводиться оплата залишилися 50% за проектом.
 • перенесення сайту.переносимо сайт на хостинг замовника або наш, в залежності від того, що було обумовлено на етапі підписання договору.

Зручна “адмінка” (wordpress)

Адаптивний під всі пристрої

Великий вибір шаблонів

Захист від вірусів і хакерів

Швидкість завантаження сайту до 2-х сек.

2 дні

Переваги веб-сайтів індивідуальної розробки:

 • нестандартний функціонал. Можливість реалізувати будь-який функціонал на сайті, який не передбачений за замовчуванням в шаблонному варіанті, а саме: розробка складних форм розрахунків( калькулятори), особисті кабінети, реферальні програми і т. Д.
 • ексклюзивність. Можна бути впевненим, що такого як у вас сайту — немає більше ні у кого. Можливість опрацювати кожен блок окремо і промальовувати його на етапі дизайну, як вошей душі завгодно.
 • копіювання лідера ринку. Буває таке, що сайт планується просувати і є амбітні цілі з виведення його в топ-10 пошукових систем. І клієнт просить скопіювати успішний досвід вже їх конкурентів. У цьому випадку ми беремо сайт конкурента як за прототип і на його основі робимо свій дизайн. Насправді даний варіант має місце бути, тому що якщо пошукова машина вже полюбила той чи інший сайт, то “навіщо винаходити велосипед”?

Етапи розробки:

Складаємо тз, прописуємо в текстовому форматі за що відповідає кожен блок на сайті, його функціонал і т.д. Також на основі тз вибирається cms або серверне обладнання.

Створюємо прототип сайту, щоб розуміти за що відповідає кожен блок. Приклад такого прототипу.

На основі прототипу опрацьовуємо дизайн для всіх дозволів, щоб сайт в майбутньому красиво виглядав на всіх пристроях.

Psd-макети від дизайнера необхідно перевести в програмний код. Верстку робимо за останніми технологіями html / css.

Сайти за індивідуальними проектами встановлюємо на дві cms: wordpress і бітрікс. На яку саме буде установка, залежить від уподобань замовника і технічних вимог сайту.

Наповнюємо сайт контентом, який надав замовник. Після наповнення перевіряємо, що сайт коректно відображається на всіх мобільних пристроях.

Якщо у клієнта ще немає хостингу і домену, то допомагаємо провести їх реєстрацію.

Виробляємо найнеобхідніші налаштування по seo, щоб найближчим часом сайт «отримав» свої перші позиції в пошукових системах.

Лічильники потрібні для відстеження цільової аудиторії-джерел трафіку – часу перебування на сторінках, частоти відвідувань і пр. Такі дані дозволяють оперативно коригувати рк і підвищувати ефективність просування.

Від 15 днів