Джиммі нейтрон, дженні уейкман і тіммі тернер – найбільш затребувані бійці для nickelodeon all-star brawl

19

Незадовго до релізу nickelodeon all-star brawl розробники з ludosity підтвердили, що більше персонажів будуть додані в гру у вигляді dlc. Незважаючи на те, що нічого офіційного про вміст після запуску ще не оголошено, спільнота all-star проголосувала за персонажів, яких вони хочуть бачити в грі найбільше.

Результати голосування були опубліковані в сабреддіті all-star brawl, який є найбільш активним співтовариством гри. Реддітор зібрав результати з 20 найбільш затребуваних персонажів dlc. Джиммі нейтрон йде першим, дженні уейкман-другий, і тіммі тернер-третім. Джиммі, мабуть, найбільш очевидний персонаж, який буде доданий як dlc, тоді як дженні теж здається, оскільки розробники підтвердили, що з нею немає проблем з правами. На жаль, тіммі тернер навряд чи буде доданий до гри через деякі проблеми з дистрибуцією.

Наступні два персонажі-сквідвард і х’ю нейтрон, два меми, які стають все більш популярними з моменту запуску all-star brawl. Шостий вибір-зуко, що має сенс, враховуючи відсутність магії вогню в грі на даний момент. Наступний персонаж-роко, який, ймовірно, прийде в гру, так як він є популярним персонажем, і його ім’я було знайдено в файлах гри.

Деякі інші популярні варіанти включають по з кунг-фу панда, що здається малоймовірним через те, що він належить dreamworks, ель тигрі, снап і круті бобри. Велика кількість персонажів, включених до цього списку, дійсно мають хороші шанси бути доданими завдяки голосовим реплікам, знайденим в грі.

Гарантовано з’являться в грі шреддер і гарфілд, обидва з яких мають майже закінчені дані про бійців в грі.