Ефір може витіснити біткоіни, подорожчати до $35 000 і стати головною криптовалюта – аналітики рбк

67

Останнім часом вага біткоіни в загальному вкладі в кріптовалютний світовий портфель постійно знижується. Все це викликає сумніви в непорушності цифрового золота, підриваючи його авторитет і підвищуючи цінність альткоінов. Другий за популярністю криптовалюта є ефір. Сьогодні він стабільно зростає, а аналітики впевнені в щасливому майбутньому, що очікує дітище віталіка бутеріна. В першу чергу вказують на масштабні зміни, що відбуваються з ефіром, одним з найефективніших з яких став хардфорк london. Мета досягнута, адже майнер стали біднішими, кити не втратили ні монетки, а токен повільно, але вірно перетворюється в дефляційний.

Це одна з маленьких частинок портфоліо, жирною точкою в якому повинен стати перехід на алгоритм ethereum 2.0. Поборники екології вже заявили, що це знизить витрати на електроенергію на 99%, що позитивно позначиться на іміджі ефіру. Поки немає ніяких підтверджень того, що він буде впроваджений до кінця 2021 року, як про це віщав віталік бутерін, але навіть очікування нового консенсусу підвищує цінність ефіру в очах потенційних інвесторів. Але ж є ще й фундаментальні фактори. Експерти відзначають, що звичайні люди намагаються врятувати свої гроші на тлі нестабільної політичної та соціальної обстановки. Це і висока інфляція, і зростання безробіття і безперервні війни і затяжні холодні конфлікти по всьому світу. Про це та багато іншого можна почитати на сайті рбк, а ми підемо далі.

Деякі експерти вважають, що все це призведе до того, що до кінця року біткоіни підніметься до 85 тисяч за монетку, а ефір досягне 6000 доларів. Мало того, саме останньому відводиться роль першопрохідця, адже він включає безліч фінансових інструментів майбутнього. Чого тільки вартий сектор nft, де відбуваються колосальні угоди на мільйони доларів, а інтерес до віртуальних цінностей з’явився у мільйонів жителів планети.

Але і це далеко не все, адже окремі аналітики вважають, що зростання ефіру буде стрімким, а в перспективі ціна монети досягне 35 000 доларів. Якщо брати до уваги поточну вартість в 3500 доларів, то очікуване подорожчання складе 1000%. Що цікаво, біткоіни за прогнозами повинен підрости всього в 3 рази, що вкладається в ідею про те, що в майбутньому ефір займе місце основної криптовалюта. На користь останнього говорить здатність ефіру генерувати нові проекти, де особливою цінністю є гнучкість токена.