Ексклюзив для playstation 5 від джейд реймонд стане першою” терабайтною ” грою

14

Раніше цього року було оголошено, що після відходу з google джейд реймонд , найбільш відома продюсуванням першої assassin’s creed, відкрила в монреалі нову студію під назвою haven. Команда отримала повну підтримку з боку sony і буде працювати над ексклюзивом для playstation 5 .

Крім цього в первісному анонсі було мало конкретної інформації, проте в недавньому інтерв’ю gamesindustry.biz реймонд трохи докладніше розповіла про плани haven .

Реймонд назвав три стовпи-ігри як соціальна платформа, культура реміксів і створення нової інтелектуальної власності – в якості дороговказних зірок для haven. Схоже, студія хоче створити унікальний всесвіт і при цьому дати гравцям більше контролю над ігровим контентом. Цікаво також, що в своєму новому проекті реймонд, судячи з усього, збирається по-справжньому задіяти можливості playstation 5, згадавши про створення першої “терабайтної” гри (що б це не значило) і прагненні досягти нового рівня візуальної якості.

На даний момент в haven працюють 54 співробітника, багато з яких стояли біля витоків серії assassin’s creed, включаючи сценариста оригінальної гри корі мея, арт-директора рафаеля лакоста (арт-директор), креативного директора матьє ледюка і керівника продакшна п’єра-франсуа сапінскі.

Раніше з вакансій haven з’ясувалося