Ексклюзивна партнерська програма

7-15-2021

 

Партнерські програми 2021, кращі реферальні програми
 

Партнерська програма pm affiliates

Партнерська програма https://gambling-offers.ru/ пропонує всім бажаючим заробити на реферальних посиланнях.

Все, що потрібно зробити – це зареєструватися в якості партнера на сайті букмекера, отримати всі необхідні інструкції, розміщувати посилання на сайтах, запрошувати нових учасників і отримувати з цього стабільний пасивний дохід.

Переваги партнерки pmaffiliates

Партнерська програма запрошує до участі всіх, хто зареєстрований на сайті букмекера. Дана партнерська програма має цілу низку переваг:

  • міжнародний бренд з хорошою репутацією, 26-річною історією і базою з близько 1 мільйона активних гравців в 15 країнах по всьому світу;
  • гнучкі виплати, підтримка всіх платіжних систем;
  • великий вибір угод: revenue share, гібрид і cpa оффера, а також ексклюзивні угоди на індивідуальних умовах;
  • ефективність і висока швидкість трафіку;
  • всі умови для гравців і підвищення ефективності вашого трафіку;
  • персональний менеджер для кожного окремого учасника;
  • в наявності-вся необхідна інформація та промо матеріали;

Тут можна заробляти на кіберспорті, казино і ставках на різні види спорту: від футболу і хокею до керлінгу і гандболу. Дізнатися більш детальну інформацію про дохід за кожного залученого користувача і трафіку ви можете на офіційному сайті букмекера. Тут же ви знайдете інформацію про партнерів і амбасадорів і переконайтеся: букмекер дійсно співпрацює з перевіреними клієнтами і відповідально підходить до процесу і результатів угод.

Стати учасником партнерської програми

Щоб стати учасником партнерки, потрібно всього кілька умов: вік від 18 років, аккаунт на сайті в якості учасника і бажання заробляти. Менеджери дають всі інструкції з розміщення посилань та інших питань щодо угод. Адміністрація букмекерської контори гарантує чесні, прозорі умови і повну безпеку всіх транзакцій. З нами ви можете розраховувати на стабільний заробіток і розвиток в плані беттінга і гемблінга, а ми охоче вас в цьому підтримаємо!