Ексклюзивний контент call of duty: vanguard для playstation залишається під покровом таємниці

24

В кінці сюжетного трейлера call of duty: vanguard один з членів групи оголосив, що гравці отримають “ексклюзивні переваги” як на консолях обох поколінь. На даний момент немає офіційної інформації про те, як будуть виглядати ці переваги, але за даними charlieintel “користувачі playstation отримають доступ до двох додаткових призначених для користувача передач в create a class”.

Оголошення в кінці трейлера також підтвердило ,що” бонусний контент і переваги”, доступні гравцям playstation при запуску, не будуть доступні на інших платформах до 1 листопада 2022 року, трохи менше ніж через рік після дати виходу call of duty: vanguard 5 листопада 2021 року.

Існування ексклюзивного для платформи контенту не є надто великою несподіванкою. За останні роки activision двічі співпрацювала з sony, в результаті чого цілі режими – spec ops survival в modern warfare і onslaught zombies в black ops cold war – були недоступні на інших платформах протягом 12 місяців після запуску. Хоча про абсолютно новий режим нічого не говорилося, згадка “бонусного контенту” в трейлері сюжетного режиму дозволяє припустити, що в цьому році співпраця не обмежиться додатковими слотами для спорядження.