Ентузіаст оживив npc з the witсher 3: wild hunt і показав, як би вони виглядали в реальному житті

23

За багато років після виходу гри the witсher 3: wild hunt фанати і ентузіасти перепробували численну кількість кумедних ідей. Покращувати внутрішньоігрову графіку не потрібно: це вже зробили. Показувати, як могли б виглядати головні герої гри в реальності – теж немає, і це було. Напевно, так і подумав користувач з ніком gutekx12, після чого згадав, що ніхто не звернув увагу на npc – не саму останню складову будь-якої відеоігри з відкритим світом.

в якості основи для своєї роботи ентузіаст вирішив не морочитися: він просто зробив скріншоти неігрових персонажів з сіл, міст і порожніх локацій, а потім відредагував їх обличчя за допомогою штучного інтелекту, додавши барвистості і реалістичності.

внизу ви можете подивитися кілька з його робіт. Як пишуть в коментарях, добірка дійсно заслуговує на увагу. Сам пост на даний момент набрав більше 8 тис.лайків. На жаль, автор не надав імен персонажів, тому впізнати героїв буде складно. Якби він зробив це, можна було б додатково оцінити якість виконаної ним роботи. Так би мовити, на власні очі упевнитися в достовірності даних.