Ентузіасти знову показали, як може виглядати cyberpunk 2077 з десятками графічних модифікацій

18

Пару тижнів тому ентузіасти з youtube-каналу digital dreams вже демонстрували роботу cyberpunk 2077 п’ятьма десятками графічних модифікацій, наочно давши зрозуміти, що навіть те, що спочатку позиціонувалося як вершина технологічної думки, завжди можна зробити краще і естетично приємніше. Сьогодні ентузіасти знову вийшли на зв’язок і опублікували свіжий відеоролик з демонстрацією результату своєї праці.

Важливо відзначити, що для відтворення cyberpunk 2077 в таких екстремальних графічних умовах потрібно і відповідний комп’ютер. Колектив digital dreams, зокрема, використовував для запису нижчевказаного геймплея систему з процесором amd ryzen 9 3900x, 32 гбайтами оперативної пам’яті і відеокартою geforce rtx 3090. Вартість останньої сьогодні становить абсолютно непідйомних для середньостатистичного геймера грошей.

Відзначимо також, що стандартна версія cyberpunk 2077 без уваги з боку розробників не залишається: нещодавно для гри вийшло оновлення 1.31, відбувається підготовка до випуску безкоштовних dlc, ну а там не за горами і повноцінний додатковий сюжетний контент. Правда, про останній поки толком нічого не чути і не видно.