Epic закриває сервіс відеочату houseparty

110

Houseparty, сервіс відеочату, який був запущений в 2016 році і був придбаний студією fortnite epic games в 2019 році, йде. Epic попрощалася в блозі houseparty, оголосивши, що програмне забезпечення вже видалено з магазинів додатків, і що сам сервіс буде закритий в жовтні.

” ми створили houseparty, щоб люди відчували, що вони разом, навіть коли фізично розділені, і ми не можемо достатньо віддячити вам за те, що ви звернулися в houseparty за важливі моменти у вашому житті. Від днів народження до пропозицій, шлюбів, сімейних ігрових вечорів і багато чого іншого, ви зробили все це на houseparty. І в рік, коли ми не могли фізично бути разом, ми ще більше задоволені тим, що ви звернулися до houseparty, щоб посміятися, пограти в ігри і створити спогади, перебуваючи нарізно».

Після придбання epic houseparty з’явилася драма, оскільки почали з’являтися чутки про те, що він використовується для «злому» облікових записів користувачів netflix, paypal і spotify, і що єдиний спосіб уникнути ризику – повністю видалити додаток. Команда houseparty припустила, що звіти насправді можуть бути частиною «платної комерційної наклепницької кампанії», щоб пошкодити програмне забезпечення, і зайшла так далеко, що запропонувала винагороду в розмірі 1 мільйона доларів за доказ того, що така кампанія проводилася.

З цього нічого не вийшло, але, за словами репортера bbc news джо тіді, більше 1 мільйона користувачів покинули houseparty через заяви, які «сильно вдарили по додатку в той час, коли воно знаходилося на величезній траєкторії, подібній zoom».

Epic інтегрувала houseparty в fortnite в кінці 2020 року, щоб гравці могли бачити один одного і спілкуватися один з одним по мобільних телефонах під час гри. Передбачаючи можливі проблеми, режим fortnite в houseparty був обрізаний, щоб зосередитися виключно на обличчях гравців з фоном в стилі fortnite.

Команда houseparty зараз “працює над створенням нових способів значущої та справжньої соціальної взаємодії в масштабі метавселенной в сімействі epic games”, що означає, що вона більше не може підтримувати існуючу програму належним чином. Таким чином, це пішло, але» ми сподіваємося, що залишені вами спогади залишаться на все життя”, – сказав epic.