Facebook запускає reels для всіх мобільних користувачів у сша

19

Facebook запускає сервіс коротких відео reels для всіх мобільних користувачів соцмережі в сша. Бета-тестування цієї функції було розпочато минулого місяця.

За допомогою reels користувачі можуть створювати короткі ролики, використовуючи ряд інструментів для редагування, ar-ефекти, таймери, лічильники зворотного відліку та інші опції.

Після публічного запуску користувачі зможуть створювати reels прямо в facebook, а також ділитися в соцмережі своїми reels з instagram.бонусна програма для авторів reels

Компанія також запускає нову бонусну програму, в рамках якої буде платити авторам за перегляди їх reels. Оплачуватися будуть тільки ті відео, які отримали мінімум 1000 переглядів за останні 30 днів. Якого розміру будуть ці виплати, у facebook не уточнили.

Нова програма відкрита для авторів в сша і поки доступна тільки в режимі запрошення. Згодом вона буде розширена і на інші країни.

Нові формати реклами

В даний час facebook працює над новими рекламними форматами для цієї вертикалі, включаючи sticker ads і banner ads в reels.

Компанія також тестує повноекранні оголошення, які будуть показуватися між органічними reels-аналогічно рекламі в tiktok.

Інші можливості монетизації

Компанія також планує інтегрувати в reels функцію stars-систему донатів, яка дозволяє передплатникам фінансово підтримувати своїх улюблених авторів.

Нагадаємо, що в instagram сервіс коротких відео reels отримав глобальний запуск, включаючи росію, в червні. У тому ж місяці в рф стала доступна реклама в reels.