Facebook запустила криптовалютний гаманець novi в сша і гватемалі — американські сенатори закликали компанію припинити це

23

Стало відомо, що facebook в партнерстві з криптовалютной біржею coinbase приступила до тестування власного цифрового гаманця novi в сша і гватемалі. В рамках пілотного проекту користувачі гаманців компанії зможуть купувати pax dollar і використовувати стейблкоін при перекладах.

Зображення: anadolu agency / getty images

При цьому компанія не має наміру відмовлятися від планів по запуску власної криптовалюта. “це не означає, що наші плани щодо diem змінилися. Ми маємо намір реалізувати в гаманці novi підтримку diem, як тільки криптовалюта отримає схвалення регулюючих органів і буде офіційно запущена», — йдеться в повідомленні facebook.

Згідно з наявними даними, в рамках пілотного проекту користувачі з сша і гватемали можуть завантажити з магазинів apple app store і google play маркет додаток novi для взаємодії зі стейблкоіном pax dollar. Нагадаємо, кріптовалютний гаманець novi був вперше анонсований під назвою calibra в 2019 році, коли facebook оголосила про плани по запуску стейблкоіна libra.

Примітно, що американські сенатори від демократичної партії закликали facebook припинити розвиток проекту, пов’язаного із запуском криптовалюти і цифрового гаманця. На ім’я генерального директора facebook марка цукерберга (mark zuckerberg) було направлено відповідний лист, в якому сенатори заявили, що компанії «не можна довіряти управління криптовалютою». Згідно з наявними даними, цей лист був направлений через кілька годин після оголошення facebook про початок тестування кріптовалютного гаманця.