Фанат портував мобільний ремастер соника на пк!

19

У 2013 році компанія sega спільно зі студією крістіана уайтхеда headcannon випускають для мобільних телефонів ремастер двох класичних ігор із серії sonic the hedgehog з припискою classic в назві. У підсумку, це перевидання багато нарекли кращим, а сам крістіан і його студія в підсумку створили sonic mania.

Йшли роки, фанати просили sega щоб ті офіційно портували ці два ремастера ігор про соника на пк і консолі, але sega робила вигляд що не чує прохань фанатів. І так тривало до недавнього часу, коли один з фанатів під ніком rubberduckycooly взявся портувати ці дві гри самостійно. Результат не змусив себе довго чекати, і вже зараз автор викотив порт цих двох ремастерів соника для мобілок на пк, але є один нюанс.

Цей нюанс полягає в тому що, для запуску обох ігор вам знадобиться не просто завантажити сам порт вище зазначеного автора, але і завантажити, або придбати, саму гру в форматі vpk, перейменувати його в формат zip, з подальшим відкриттям через будь-який архіватор, будь-то winrar або 7zip. Далі, знайти там файл data.rsdk.xml і закинути його в папку зі завантаженим портом, прибравши з назви файлу перші три букви xml. І тільки тоді можна буде зіграти в даний порт без проблем. Однак, є ще один підступ. Качати потрібно версію порту під номером 1.1.2 release 2, оскільки остання версія має баг, який завжди фарбує гру на робочий стіл, не даючи їй запуститися.

вікно гри

Сам же порт ще знаходиться на стадії розробки, тому в нього не все було перенесено з мобілок. Наприклад, відсутня стильне меню гри, замість якого доступно простеньке меню на чорному тлі, де можна вибрати потрібний режим гри, слот збереження і почати грати. І, як вже було сказано, оскільки порт знаходиться на стадії розробки, то без багів не обходиться. А вони тут є. Іноді ваш персонаж буде застрявати в спрайтах рівнів, або пролітати крізь них падаючи в прірву, а іноді скрипти вчасно не спрацюють і той чи інший рівень може зовсім забаговать в не самий підходящий момент. Однак, автор вже пофіксив багато багів, так що вони зустрічаються не так часто, а тому обидві гри можна спокійно проходити практично без проблем.

те саме меню якого поки в грі немає

І так, гра підтримує будь геймпад, навіть самий, що ні на є китайський з усіх китайських. Тому за цей пункт можна не переживати. Перевірено на китайському клоні сеговского геймпада для пк! але єдине що вона не підтримує на даний момент, так це повноекранний режим. Тому грати доведеться у вікні, яке не можна розтягнути або збільшити в ручну.

ось так виглядає тутешнє меню в порті для пк на даний момент

Загалом, якщо ви б хотіли зіграти в даний мобільний ремастер перших двох ігор про соника але на пк, то можете випробувати даний порт. Як його запускати і що для цього потрібно, я розповів вище. Знайти сам порт ви можете на github, ну а де дістати ці два ремастера перших двох ігор про соника, щоб вилучити з нього потрібний файл, я думаю що ви і без мене знаєте. Всім приємної гри!