Ford доручив курирувати розвиток технологій ветерану з досвідом роботи в apple і tesla

107

Твердження про те, що «в одну річку не можна увійти двічі», нерідко спростовується кадровими призначеннями. Колись починав кар’єру в ford motor даг філд (doug field) повертається в компанію з досвідом багаторічної роботи в tesla і apple, тепер вже на пост керівника напрямку передових технологій і вбудованих систем. Apple ж в його особі позбулася ключової фігури в своєму “майже секретному” автомобільному проекті.

Джерело зображення: ford motor

В компанію ford motor даг філд прийшов в 1987 році на пост інженера-розробника, там він працював протягом наступних шести років. До 2013 року філд встиг попрацювати в компанії apple, а потім перейшов в tesla, щоб керувати підготовкою до масового виробництва електромобіля model 3. Впоравшись з поставленим завданням, в 2018 році даг філд повернувся в apple, щоб зосередитися на проекті titan, що передбачає випуск електромобіля орієнтовно до середини поточного десятиліття. Що означатиме для apple відхід філда, поки зрозуміти складно, оскільки даний напрямок діяльності компанія з купертіно не особливо афішує.

Це призначення очевидним чином ініційовано генеральним директором ford motor джимом фарлі (jim farley), який прийняв кермо влади американським автовиробником восени минулого року. За словами фарлі, зараз автомобільна галузь переживає трансформацію, що нагадує період виходу iphone першого покоління-до появи смартфонів мало хто замислювався, що по мобільному телефону можна не тільки дзвонити. Автомобілі майбутнього повинні пропонувати клієнтам розвинене функціонально і постійно оновлюване програмне забезпечення. Ford готовий до співпраці з галузевими it-гігантами, але залишає за собою право «контролювати ті відчуття, які відчувають наші клієнти».