Foxconn представить прототипи своїх електромобілів 18 жовтня

11

Виробник електроніки foxconn докладає масу зусиль для виходу на ринок електромобілів, що розвивається. Компанія нещодавно придбала завод в огайо у американського стартапу lordstown motors за $230 мільйонів. Тепер же стало відомо, що свій перший електромобіль тайванський виробник представить вже 18 жовтня.

Gizmochina.com

Напередодні анонсу foxconn випустила пару тизерів, що демонструють деякі елементи дизайну електромобіля. На зображеннях чітко видно напис foxtron. Ймовірно, саме так буде називатися автомобільний бренд foxconn. Повідомляється, що компанія має намір представити не один, а відразу три електромобіля.

Gizmochina.com

Судячи з тизерів, перший автомобіль бренду буде являти собою чотиридверний седан. Згідно з повідомленнями, електромобіль буде підтримувати віддалене оновлення пз і функції допомоги при водінні різних рівнів.

Gizmochina.com

Повідомляється, що електромобілі foxtron будуть оснащуватися акумуляторами ємністю 93, 100 і 116 квт·год. Потужність переднього двигуна становитиме 95, 150 або 200 квт, а заднього — 150, 200, 240 або 340 квт. Така кількість опцій невипадково. Все ж foxconn планує випускати електромобілі для інших компаній за контрактною схемою, а прийдешній анонс покликаний в першу чергу показати можливості компанії на даному напрямку.

Gizmochina.com

Пару днів тому в мережі з’явилися перші живі зображення майбутнього електромобіля foxconn, які, як повідомляється, були зроблені під час його транспортування до місця презентації.